Już dziś prezentacja Polonii Piła

12.04.2023   Autor: Kamil Kończewski
398---429
Polonia Piła odkryje karty już w środę na oficjalnej prezentacji zespołu. Podczas spotkania z kibicami klub przedstawi cały skład zespołu na nowy sezon.  Prezentacja żużlowej drużyny odbędzie w Auditorium Maximus Akademii Nauk Stosowanych w Pile. Początek o godzinie 18:30. Wydarzenie będzie można zobaczyć także “na żywo” w naszej telewizji.  
- Szykujemy dużo niespodzianek. Ja wieżę w to, że sprzedaż karnetów po prezentacji jeszcze bardziej wzrośnie. Dlatego że szykujemy naprawdę niespodziankę, nie tylko, ale jeżeli chodzi o prezentacje zawodnicze, ale również gości, których będziemy mogli spotkać podczas ten prezentacji. Cena to jest symboliczne 5 złotych i to jest cena, która jest podyktowana tym, żebyśmy mogli przekazać te środki na naszą akademię dziecięcą, którą stworzyliśmy jako oddzielny projekt. Ta cała akademia będzie nazywała Polonia Piła Speedway Academy. Te środki które będą pozyskane ze sprzedaży wejściówek na prezentację są w całości przeznaczone na rozwój tej akademii - mówi Dariusz Słowiński, wiceprezes PKS Polonia Piła. 

Polonia Piła swój pierwszy mecz ligowy z drużyną Startu Gniezno przełożyła na inny termin. Derby Wielkopolski odbędą się 7 maja. Natomiast rywalem w 2 kolejce ligowych zmagań, w meczu wyjazdowym, będzie Stal Rzeszów.

Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę. Początek meczu o godzinie 14.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group