Bilety wreszcie będzie można kupić przez internet

06.04.2023   Autor: Kamil Kończewski
254---434
Bilety na mecze żużlowców pilskiej Polonii będzie można kupować przez internet. To prawdziwa rewolucja w sprzedaży wejściówek na zawody. Kibice będą mogli kupić w ten sposób zarówno karnety, jaki i bilety jednorazowe. 
- Jak przychodziliśmy do tego klubu od początku wiedzieliśmy, że chcemy zrobić sprzedaż online. Dlatego że dla nas dzisiaj jest to podstawa funkcjonowania każdego klubu profesjonalnego i sprzedaż online jest udogodnieniem dla każdego z kibiców, również, jeśli chodzi o sponsorów możliwość przekazywania tych biletów w formie elektronicznej. Więc zdecydowanie uważam, że jest to podniesienie poziomu obsługi naszego najważniejszego sponsora, którym są kibice - mówi Dariusz Słowiński, wiceprezes PKS Polonia Piła. 
    
W nowym sezonie karnet normlany kosztować będzie 200 złotych, ulgowy 140. Natomiast karnet dziecięcy, czyli dla najmłodszych sympatyków żużla w wieku od 7 do 15 lat - 60 złotych. Bilet jednorazowy, normlany na mecz ligowy kosztować będzie 35 złotych, ulgowy 25, zaś dziecięcy za okazaniem programu zawodów, który kosztować będzie 12 złotych.  

Zmiana systemu sprzedaży biletów nie oznacza, że znikną budki z kasą. W dalszym ciągu będzie można korzystać z tradycyjnej metody zakupu biletów.  

A już w najbliższą środę oficjalna prezentacja zespołu Polonii Piła. Relacja z tego wydarzenia na naszej antenie, początek o godzinie 18:30. 

fot. archiwum 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group