„Siła jest Kobietą” startuje po raz drugi!

02.02.2023   Autor: Materiał partnera
725---230
4 marca od 14:00 do 18:00 pięknie bawimy się i pomagamy w Hotelu Arche. Podobnie jak w 2022 r. tak i tym razem skorzystacie z usług specjalistek i specjalistów z branży beauty. I to wszystko w jednym miejscu, w jednej cenie i w szczytnym celu – zbiórka na rzecz dziewczyn walczących z rakiem. 

W cenie biletu będziecie mogły się umalować, uczesać, a także skorzystać z sesji zdjęciowej i spotkać się m.in. z masażystkami, dietetyczkami, trenerkami fitness, a także specjalistką ds. rozwoju zawodowego i duchowego. W programie nie zabraknie DJ’a, który rozkręci imprezę na parkiecie. Do tego wystawa malarska, kawa, herbata, no i oczywiście powitalny drink. 

Siła jest Kobietą II to przepis na piękny Dzień Kobiet i beforek przed całonocną zabawą. Zabierzcie przyjaciółki, bawcie się, rozmawiajcie, poznawajcie nowych ludzi, a co najważniejsze wspierajcie Amazonki z Północnej Wielkopolski i twórzcie z nami piękną społeczność jaką jest „Siła”. Spotkanie po raz II poprowadzi niezastąpiona w tej roli Justyna Jasoń-Pawłowska.
Dołącz do Nas: https://www.facebook.com/groups/270853968467014/
Bilety do kupienia w recepcji Arche Hotel Piła przez całą dobę.
Cena 90 zł (oferta jest bezzwrotna).

Przeczytaj więcej o: siła jest kobietą, hotel arche, arche piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group