Magdalena Kopij z Czarnkowa powalczy o tytuł Polska Miss

15.12.2022   Autor: Mateusz Manthai
833---501
Czarnkowianka wystąpi w finale konkursu piękności. Będzie rywalizowała z 34 kandydatkami z całej Polski. Wcześniej Magdalena Kopij zdobyła tytuł Miss Studentek Województwa Wielkopolskiego.  
 
– Mamy takie prawdziwe, ciężkie zgrupowanie, gdzie od rana do wieczora będziemy chodziły na scenie w szpilkach. Będziemy miały rozmowy z jury. Pierwsze przymiarki, co będziemy pokazywały na gali, jakie będą kreacje. Będziemy miały jeszcze nagrania i zdjęcia. Już od dłuższego czasu jest zwracana uwaga na to co wstawiamy na social media. Jeżeli mamy jakieś wyjazdy to oni cały czas na nas z boku patrzą, jak się zachowujemy, co mówimy, myślę, że też co ubieramy - tłumaczy Magdalena Kopij, kandydatka w konkursie Polska Miss. 


 
23-latka z Czarnkowa jest studentką Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu na kierunku transportu. Pracuje w jednej z firm zajmujących się recyklingiem. Jak mówi, od dzieciństwa interesowała się konkursami piękności. Teraz realizuje swoje marzenia. W przyszłości Magda chce zaangażować się w pomoc zwierzętom i rozpocząć karierę fotomodelki.  
Będzie można jej kibicować już w najbliższą niedzielę. W Warszawie odbędzie się finał konkursu Polska Miss. Czarnkowianka będzie rywalizowała z 34 innymi kandydatkami. Najpiękniejsza z nich otrzyma samochód i dwutygodniowe wakacje na Bali. Transmisja w wydarzenie na kanale YouTube Polska Miss od 18.30.  

fot. Piotr Piątek 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group