Lodowisko w Pile wystartuje w Mikołajki

02.12.2022   Autor: Mateusz Manthai
---43
Lodowisko na Stadionie Powiatowym w Pile w zimowym sezonie 2022/2023. Już 6 grudnia, w Mikołajki odbędzie się wielkie otwarcie ślizgawki.  
 
– Planujemy tzw. rodzinne mikołajki na lodowisku. Będzie to oczywiście połączone z otwarciem lodowiska. Lodowiska, które będzie ogólnodostępne, które będzie bezpłatne, które mam nadzieję, kolejny sezon zimowy będzie bawić wszystkich pilan i mieszkańców naszego regionu. Bez względu na ich wiek, bez względu na to w jakiej aktualnie znajdują się kondycji. Ten dzień to również ogrom atrakcji dla naszych najmłodszych - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski. 
Między innymi konkursy i wspólne ubieranie ogromnej choinki. Na scenie odbędą się koncerty kolęd i pastorałek. Dzieci będą mogły także wziąć udział w warsztatach rękodzieła. O 19:30 na tafli lodowiska swoje muzyczne show przedstawi Krzysztof Belak.

W tym roku koszty wynajmu całej konstrukcji są niższe o blisko 1/3. Jak mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski w zeszłym sezonie był to koszt około 270 tysięcy złotych. Teraz jest to nieco ponad 210 tysięcy. Zwiększy się także liczba łyżew, które będzie można wypożyczyć na miejscu.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group