Przełaje w centrum miasta

26.11.2022   Autor: Kamil Kończewski
---
Stevens Cyclocross Cup to cykl wyścigów przełajowych dla amatorów, rozgrywanych w Polsce północno-zachodniej. W najbliższą niedzielę w Wałczu odbędzie się 5 etap zmagań tych zawodów. Wałecka odsłona przełajowego wyścigu będzie miała szczególny charakter. 
 
 
- Będziemy przenosić wyścigi kolarskie przełajowe do centrum miasta i to jest bardzo interesujące i ciekawe. Ponieważ zazwyczaj są one na terenach leśnych no i nie jeżdżą tutaj zawodnicy po ulicach oraz po terenie miejskim, aczkolwiek nie zabraknie przeszkód. Zawodnicy wjadą na teren Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i tutaj będą przejeżdżać przez, przeszkody przez piasek. Także będzie dla nich ciekawa runda - mówi Aleksandra Szczepanek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałczu. 
 
W związku z wyścigiem w godzinach od 8 do 14 ruch na ulicach Wałcza będzie ograniczony. Zamknięte dla ruchu samochodów będą ulice: Szczęśliwa, Domańskiego, Kilińskiego, Miła, Staszica, część ulicy Chłodnej oraz Plac Wolności. Organizatorzy wyścigu proszą mieszkańców o wyrozumiałość i jednocześnie przepraszają za nieudogodnienia.
Przeczytaj więcej o: walcz, rowery, przełaje, sport, zawody rowerowe, zawody,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group