Zawodniczki KKP Powiat Pilski zakończyły rundę jesienną

19.10.2022   Autor: Redakcja
179---570
W swoim debiutanckim sezonie Kobiecy Klub Piłkarski Powiat Pilski zakończył rundę jesienną sezonu 2022/2023 IV Ligi Grupy Wielkopolskiej na 5. miejscu. 
Po blisko 30 latach niebytu na mapie kobiecej piłki nożnej w Pile grupa entuzjastów przy wsparciu sponsorów oraz Starostwa Powiatowego w Pile powołała do życia klub piłkarski. KKP Powiat Pilski rozpoczął rozgrywki od najniższej klasy rozgrywkowej, czyli IV Ligi Grupy Wielkopolskiej. -Dla większości dziewczyn był to pierwszy start w rozgrywkach seniorek. W każdym meczu staraliśmy się z całych sił, lecz kilka razy zabrakło doświadczenia i rywale to wykorzystali - piszą piłkarki na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Zawodniczki KKP punktowały na własnym boisku. Łącznie zdobyły 7 oczek. Dwukrotnie wygrały, raz zremisowały i raz przegrały. Na wyjazdach szło znacznie gorzej. Trzykrotnie pilski zespół wracał na tarczy. -Jesteśmy przekonane, że cały czas możemy więcej i będziemy dążyć do rozwoju klubu oraz naszych umiejętności. Już teraz zapraszamy chętne dziewczyny do dołączenia do KKP Powiat Pilski. Skontaktować się można przez profil na FB. Obiecujemy, że po przerwie zimowej wrócimy silniejsze - kwitują dziewczyny z KKP. 

Zawodniczki KKP swoje mecze rozgrywają na Stadionie Powiatowym przy ul. Okrzei. Tam będzie można je zobaczyć w rundzie wiosennej. 

fot. KKP Powiat Pilski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group