Wielkie otwarcie Bricomarche po remoncie

14.10.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
348---35
W dniach 18-19 października br. sklep Bricomarche otwiera się po remoncie. Z tej okazji na klientów czekają atrakcyjne promocje i konkursy. Do wygrania ponad 100 nagród - między innymi - telewizor, myjka ciśnieniowa, ekspres do kawy, i-robot, elektronarzędzia oraz wiele innych. Warto w tych dniach zajrzeć do Bricomarche.

W ostatnim czasie market przeszedł gruntowny remont. Zmieniło się bardzo wiele - poszerzony został dział z artykułami gospodarstwa domowego - w tym o produkty marki Ravi, a także z akcesoriami i karmami  dla psa, kota i innych pupili. Odświeżony został dział z materiałami budowlanymi oraz narzędziowy. Wprowadzony został system oznakowania ułatwiający poruszanie się klienta po sklepie.
Niezmienne pozostają przystępne ceny oraz to za co pilanie kochają ten sklep w okresie jesiennym- ogromny wybór zniczy, stroików, sztucznych kwiatów, żywych chryzantem i innych akcesoriów na Wszystkich Świętych.  Równie bogata jest stała oferta opałowa. W sprzedaży znajdziemy ekogroszek, węgiel, ruf  czy pellet.

Bricomarche jest chętnie odwiedzanym przez pilan sklepem z kategorii dom i ogród.  W tym roku mija 7 lat od jego otwarcia w Pile przy ul. Ogińskiego 33.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group