Nasze materiały docenione w ogólnopolskim konkursie

05.10.2022   Autor: Artur Maras
1164---127
Zostaliśmy docenieni w 18 edycji Konkursu Programów Telewizji Lokalnych “To nas dotyczy”. Uroczysta gala odbyła się w poniedziałek w Toruniu. Najlepsze produkcje nagrodzono statuetkami.  

O nagrody w konkursie rywalizowało 18 telewizji lokalnych z całego kraju. Kapituła konkursowa oceniała nadesłane materiały w czterech kategoriach.  
 
- Polska Izba Komunikacji Elektronicznej jest największą w Polsce organizacją zrzeszająca nadawców regionalnych i lokalnych takich jak nasza telewizja. W związku z tym tutaj jest przegląd tego wszystkiego co ci nadawcy lokalni robią. Tych prac było kilkadziesiąt, więc to jest też ta właściwa weryfikacja tego co my robimy i jak patrzą na nas inni
- mówi Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA. 
 
I tak w kategorii “Moja Mała Ojczyzna” III miejsce i nagrodę Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji otrzymał film “Wielkopolska wielka historia, wielka przygoda, który promuje turystycznie nasze województwo, autorstwa Pauliny Michałek-Komorowskiej. 

Otrzymaliśmy także dwa wyróżnienia w kategorii “Społecznie wrażliwi” za filmy o Hospicjum w Pile oraz fundacji Słoneczko - autorstwa Pauliny Michałek-Komorowskiej i Katarzyny Dorszewskiej. 
 
- Trudne tematy, ponieważ były to tematy bardzo emocjonalne. Były to tematy dotykające seniorów i osób z niepełnosprawnością, więc dużo takiej emocjonalnej strony musieliśmy w to włożyć i też bardzo się cieszymy, że zostały docenione - przyznaje Paulina Michałek-Komorowska, laureatka konkursu PIKE. 
 
Kapituła doceniła także reportaż o usamodzielniających się niepełnosprawnych członkach zespołu Na Górze, który otrzymał nominację w kategorii “Zwyczajni Niezwyczajni”, autorstwa Agnieszki Kledzik. fot. PIKiE

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group