Wpadnij i pomóż choremu Maćkowi

30.09.2022   Autor: Kamil Kończewski
795---
W najbliższą sobotę w Jastrowiu odbędzie się finał akcji “Szafowanie dla Maciusia”. To forma pomocy w zebraniu pieniędzy na rehabilitację 8-letniego chłopca chorego na dystrofię mięśniową.  
  

Szafowanie to jedna czynność, która ma podwójne skutki. Po pierwsze pozbywamy się niepotrzebnych rzeczy z garderoby, chroniąc tym samym planetę. Po drugie zebrane buty czy ubrania zamieniamy na fundusze, które możemy przeznaczyć na określony cel społeczny. W tym przypadku na rehabilitację 8 letniego Maćka z Jastrowia.   

  
- Akcja właściwie już trwa od kilku tygodni. Są zbierane rzeczy używane, które mogą jeszcze być przeznaczone do kolejnego użytku - mówi Swietłana Ziółkowska z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie. 
  
W akcję pomocy dla chorego Maćka zaangażował się wokalista zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski.  Zapowiada on również swoją obecność podczas finału akcji w Jastrowiu.  
  
- Zapraszam gorąco i serdecznie na wielkie szafowanie. Tym razem 1 października w Jastrowiu. W Jastrowiu szafujemy dla Maciusia. Maciuś cierpi na dystrofię mięśniową i tam zbieramy odzież używaną, żeby jemu pomóc - zachęca wokalista Michał Wiśniewski.
  
Finał akcji “Szafowania dla Maciusia” odbędzie się w Jastrowiu na placu piknikowym przy ulicy Wojska Polskiego w godzinach od 13 do 17.   

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group