Mołdawianka okradała markety nie tylko w regionie

19.09.2022   Autor: Redakcja
484---319
Mołdawianka okradała markety w całym kraju. 34-latkę zatrzymali policjanci z Wyrzyska. Straty poszkodowani oszacowali na 21 tysięcy złotych.

Monitoring zainstalowany w marketach w Wyrzysku, Białośliwiu i Pile zarejestrował wizerunek złodziejki. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Wyrzysku wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego z Piły zatrzymali 34-letnią obywatelkę Mołdawii. Kobieta została zatrzymana na terenie Iławy.

- Policjanci prowadząc postępowanie uzyskali informacje świadczące o kolejnych kradzieżach, za które odpowiedzialna jest ta sama kobieta. Jak się okazało 34-latka jeździła po całej Polsce i dokonywała przestępstw w różnych miejscowościach, między innymi w Płocku, Iławie, Szamocinie czy Trzciance - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Obywatelka Mołdawii wstępnie usłyszała trzy zarzuty za kradzieże w Pile, Białośliwiu oraz Wyrzysku. Straty jakie wyrządziła są szacowane na 21 tysięcy złotych. Sprawa jest rozwojowa. Kobieta została aresztowana. Grozi jej kara do 5 lat więzienia. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group