Czterech złodziei zatrzymała policja. Kradli auta, motocykle i przyczepy

06.09.2022   Autor: Redakcja
417---260
Czterech złodziei samochodów, motocykli i quadów zatrzymali pilscy policjanci. Mężczyźni kradli w Polsce i w Niemczech. W Pile ukradli przyczepy do przewozu łodzi i motocykli. 

W połowie lipca policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży czterech specjalistycznych przyczep przystosowanych do przewozu łodzi oraz motocykli. Poszkodowaną była jedna z pilskich firm. 

- 11 sierpnia podczas realizacji przeprowadzonej na terenie województwa zachodniopomorskiego kryminalni zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 27 do 43 lat, którzy wspólnie dokonali kradzieży specjalistycznych przyczep z terenu pilskiej firmy. Policjanci sprawdzili również dokładnie posesję oraz jej okolicę i ujawnili w ten sposób pojazd marki Mercedes, którym sprawcy dokonywali kradzieży oraz 5 motocykli i 2 quady pochodzące z przestępstw dokonanych na terenie Polski oraz Niemiec - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Zatrzymani to mieszkańcy powiatu świdwińskiego w zachodniopomorskim. Usłyszeli zarzuty kradzieży dokonanej wspólnie i w porozumieniu. Grozi im do 5 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa. Niewykluczone, ze złodzieje mają więcej kradzieży na swoim koncie.

Ponadto jeden z zatrzymanych był poszukiwany. Ma do odsiadki karę 257 dni pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Pile pozostali sprawcy zostali objęci dozorem policyjnym.

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group