18-latek z Wysokiej cierpi na guza mózgu. Potrzebna jest kosztowna terapia

22.07.2022   Autor: Redakcja
339---767
18-letni Michał Nowak z Wysokiej cierpi na guz lewego płata ciemieniowego. Potrzebny jest lek, który nie jest dostępny w Polsce. Kuracja miesięczna to 40 tysięcy złotych, a potrzebnych jest co najmniej sześć takich kuracji. Rodzina nie ma wystarczająco pieniędzy aby zapłacić za terapię. Trwa zbiórka. 
 

-Paraliż senny... kiedyś o nim czytałam, dziś czuję się, jakbym od miesięcy go przeżywała. Jestem świadoma i przerażona tym co się dzieje, a najbardziej przeraża mnie fakt, że nie mogę nic zrobić. Moje dziecko jest chore, śmiertelnie chore. Chciałabym przejąć na siebie jego ból, obiecać, że będzie dobrze, ale jestem bezsilna. Jeszcze chwilę temu byliśmy rodziną, jakich wiele. Mieliśmy plany, marzenia i wszystko, by je osiągnąć. Teraz to wszystko stało się tylko wspomnieniem, a my szukamy wyjścia z tej onkologicznej pułapki. W styczniu 2021 roku Michał zaczął skarżyć się na ból głowy, którego nie potrafiły uśmierzyć leki. Pojechaliśmy do szpitala i to, co tam usłyszeliśmy, ścięło nas z nóg. W głowie mojego syna wykryto guza mózgu! - pisze na portalu siepomaga Iwona, matka chłopca. 
 

Lekarze wycięli 6 cm guza. Po operacji wystąpiły zaburzenia prawej strony ciała, problemy z poruszaniem się. Chłopak przyjmuje bardzo silną chemioterapię i radioterapię. Niestety leczenie wciąż nie przynosi spodziewanego efektu. Wciąż Michał cierpi na bardzo silne bóle głowy, osłabieni, zmęczenie i brak apetytu. Pojawiła się wznowa guza. Potrzebne jest kosztowne leczenie za pomocą leku, którego w Polsce dostać nie można. Rodziny nie stać na tak kosztowną terapię. Dlatego na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka na leczenie 18-latka. Czasu jest coraz mniej...

Link do zbiórki można kliknąć w tym miejscu


fot. siepomaga.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group