71-latka zostawiła torebkę z 8 tys. zł w wózku sklepowym

12.05.2022   Autor: Redakcja
521---431
71-latka zostawiała torebkę z gotówką w sklepowym wózku. Przywłaszczył ją sobie kolejny klient. Zamiast ją oddać w sklepie, mężczyzna ukradł telefon i 8 tysięcy złotych. 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Pile. 71-letnia kobieta w roztargnieniu pozostawiła swoją torebkę w wózku sklepowym. Gdy po chwili wróciła do sklepu - torebki już nie było. W torebce były dokumenty: dowód osobisty i legitymacja emeryta oraz telefon i 8 tysięcy złotych. 

- Pieniądze te były przeznaczone na prezent dla jednego z jej wnuków. Policjanci z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego niezwłocznie przystąpili do przejrzenia nagrań z kamer monitoringu. Na zarejestrowanym materiale widoczny był mężczyzna w średnim wieku, który wyciągnął torebkę z wózka, a następnie udał się z nią za sklep. W tym miejscu wyjął z niej pieniądze oraz telefon komórkowy, a pozostałe rzeczy wyrzucił do śmietnika - relacjonuje sierż. Magdalena Szukajło z biura prasowego pilskiej policji. 
Policjanci po godzinie zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu pilskiego. Sprawca przywłaszczenia usłyszał już zarzut, za który grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group