Filmowy kwiecień w sieci kin Helios!

30.03.2022   Autor: Redakcja
3426---599

Emocje związane z wręczeniem Oscarów® już za nami i jak co roku towarzyszyły temu wielkie nadzieje i oczekiwania, zarówno po stronie nominowanych, jak i kinomanów. Nie mniejsze wrażenia czekają w nadchodzącym tygodniu widzów, którzy wybiorą się do kin Helios. Piątek to najbardziej filmowy dzień tygodnia i właśnie tego dnia czekają aż dwie premiery. Na ekranach zabłyśnie także komediowe Kino Kobiet, Kino Konesera z oscarowym filmem „Diuna” oraz ćwierćfinałowe mecze Champions League – wielkie emocje gwarantowane!

Mimo, że to Prima Aprilis… to jednak nie żart! Długo wyczekiwana przez fanów na całym świecie premiera filmu „Morbius” właśnie tego dnia zadebiutuje na ekranach! W tytułowej roli występuje Jared Leto, grając śmiertelnie chorego na rzadką chorobę krwi, zdeterminowanego, by uratować siebie i innych chorych, doktora. Bohater zaczyna eksperymentować, ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba… Rodzi się jeden z zaciekłych wrogów Spider-Mana, a widzowie kolejny raz mają okazję wejść do świata uniwersum Marvela.

Druga premiera to komedia przygodowa z Sandrą Bullock i Channingiem Tatumem „Zaginione miasto”. Film okazał się hitem za oceanem i może pochwalić się trzecim najwyższym otwarciem tego roku. Duet aktorski w tym wydaniu sprawdził się idealnie: Bullock gra błyskotliwą, ale samotną pisarkę popularnych romansideł, na okładkach których występuje model grany przez Tatuma… wierzący, że naprawdę jest bohaterem z powieści. Jest i czarny charakter, ekscentryczny miliarder porywający główną bohaterkę na ratunek, której rzuca się jej model z okładki. 6 kwietnia ta fantastyczna komedia zostanie zaprezentowana także w cyklu Kino Kobiet. Przed widzami seria niefortunnych zdarzeń i beczka śmiechu!

Filmy dla całej rodziny to ważna pozycja w repertuarze Heliosa, a w nadchodzącym tygodniu widzowie będą mogli zobaczyć wiele. Pierwsza z nowości to „Zając Max: Misja Pisanka” i kolejne przygody najdzielniejszego zająca świata. W Wielkanocnej Krainie najważniejsza Złota Pisanka traci swój blask i staje się czarna. Zagrożone są wszystkie pisanki, ale i zbliżające się Święta. Na szczęście jest Max! Kolejnym filmem, który króluje na ekranach jest najnowsza propozycja ze studia Disney/Pixar „To nie wypanda”. Historia na czasie o sympatycznej, dorastającej 13-latce Mei Lee, która próbuje poskromić swoje drugie ja – czyli ogromną, puchatą pandę czerwoną. Zamienia się w nią za każdym razem kiedy jest rozemocjonowana i mimo obaw staje się najpopularniejszą pandą na świecie. Tego seansu nie można przegapić!

Propozycją familijną, dla nieco starszych widzów, jest polska komedia „Za duży na bajki”, w której widzowie poznają 10-letniego Waldka. Chłopiec żyje w świecie gier komputerowych, marzy o sławie i turniejach gamingowych. Niespodziewana choroba mamy samotnie wychowującej Waldka sprawia, że w jego życiu pojawia się ekscentryczna ciotka Mariolka. Życie chłopca zmienia się nie do poznania bo ciotka otwiera drzwi na realny świat, który okazuje się być pełen przygód i wyzwań.

Kontynuując cykl codziennych bezpłatnych seansów w języku ukraińskim sieć kin Helios zaprasza od najbliższego piątku 1 kwietnia na kolejny familijny seans w towarzystwie bohaterów filmu „Ron Usterka”. Perypetie nastolatka Barney’a, które wprowadzają widzów w pełną akcji podróż, podczas której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

Z repertuaru Heliosa kinomani mogą wybrać w tym tygodniu też mega hit „BATMAN”, który jest najbardziej kasowym filmem tego roku i zabiera widzów w podróż do mrocznego Gotham. Na ekranie elektryzuje brutalny mściciel i detektyw nie mający litości dla zła...

Oprócz tego na widzów czeka polska porywająca opowieść o miłości dwojga młodych ludzi wystawionej na wielką próbę. „Marzec ‘68” to pamiętne wydarzenia opowiedziane oczami studentów, a w tle PRL’owska propaganda, represje i ludzka krzywda.

4 kwietnia Kino Konesera przedstawi film „Diuna” nagrodzony kilka dni temu sześcioma Oscarami® w najważniejszych kategoriach z punktu widzenia doznań audiowizualnych. Aby doświadczyć tego w pełnym rozmachu, sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów na seans tego wyjątkowego filmu na wielkim ekranie.
W czwartek, 7 kwietnia w ramach cyklu Kultura Dostępna widzowie poznają natomiast bohaterów najnowszego filmu Kingi Dębskiej „Zupa nic” i odbędą pełną uroku oraz zabawy podróż do lat 80-tych.

5 i 6 kwietnia sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na ćwierćfinały Champions League na wielkim ekranie. Mecze zapowiadają się emocjonująco, a to dopiero początek decydującej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. Tego sportowego wydarzenia absolutnie nie można przegapić!

Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse oraz porywające seanse specjalne. Szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru i nowości dostępne są na stronie: www.helios.pl. Planując wizytę w kinie i kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić. Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie przyjaciół i rodziny!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group