Ten mężczyzna napadł na kantor w Pile - VIDEO

21.01.2022   Autor: Redakcja
526---31
Policja nadal szuka sprawcy napadu na kantor w centrum handlowym Vivo! Osoby, które rozpoznają wizerunek sprawcy, lub posiadają informację na temat miejsca jego przebywania proszone są o kontakt z policją. 

Do napadu doszło 10 stycznia, po godzinie 19.00. Na teren centrum handlowego Vivo! w Pile wszedł ubrany na ciemno mężczyzna.

- Udał się do znajdującego się na terenie galerii kantora wymiany walut i przekazał jego pracownicy kartkę z żądaniem wypłaty gotówki w różnych walutach pod groźbą detonacji umieszczonych w centrum ładunków wybuchowych. Pracownica kantoru powiadomiła ochronę, na której widok mężczyzna zbiegł z terenu centrum handlowego - przypomina st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Mężczyzna zażądał 30 tysięcy złotych. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informację na temat miejsca jego przebywania proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod numerem telefonu 47 77 415 60 lub 47 77 414 44.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group