Rozstrzygnięcie konkursu - koncert Basi Kawy

06.12.2021   Autor: Redakcja
592---
W czwartek 9 grudnia o godz. 19:00 w Scenie w Pile odbędzie się koncert Basi Kawy. Z tej okazji mieliśmy do rozdania bilety,

Do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczyło wysłać do nas maila z odpowiedzią na pytanie: "Dlaczego chcesz wziąć udział w koncercie Basi Kawy?" . Spośród przesłanych nam odpowiedzi wylosowaliśmy dwie, których autorów nagrodzimy biletami.

Zwycięzcy to: 
1. Kamila Cichoracka - Banasik
2. Sebastian Teykowski

Basia Kawa
 to wokalistka i skrzypaczka elektryczna, autorka piosenek, jedyna osoba w Polsce, która gra na 5-strunowych skrzypcach elektrycznych marki Jordan skonstruowanych w USA. Ma na swoim koncie dwie autorskie płyty, a teraz prezentuje nowy singiel, który można wykonać jedynie na skrzypcach pięciostrunowych.
W programie zbliżającego się koncertu w Pile są autorskie piosenki z pogranicza softrocka, popu i bluesa oraz znane covery (m.in. Kwiat Jabłoni, Bovska, Lindsey Stirling, Mrozu, Ed Sheeran). Gratis otrzymujemy zawartą w koncercie prawdziwą historię, opisującą drogę wiodącą do spełniających się marzeń.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group