W salonach ASTA-NET nie można już płacić za usługi

22.04.2021   Autor: Redakcja
776---146
W salonach Asta-Net nie będzie już możliwości płacenia za usługę dostarczania telewizji czy Internetu. Od kilku lat odnotowywano stały spadek zainteresowania właśnie taką formą płatności. Zmiany zaczęły obowiązywać od czwartku, 22 kwietnia. 

- Oczywiście pełna obsługa abonencka będzie dalej realizowana. Można zakupić naszą ofertę, można zmienić pakiety, oczywiście można zgłosić zgłoszenia serwisowe, sprawy techniczne, także od tej strony nic się nie zmienia. Natomiast samo zamknięcie kas powoduje to, że będziemy namawiać naszych abonentów na innego rodzaju realizację tych wpłat - tłumaczy Krzysztof Burmer, dyrektor sprzedaży i marketingu Asta-Net. 

Jak chociażby przelew przez Internet. Z takiej metody korzysta zdecydowana większość abonentów Asta-Net. Gdyby jednak ktoś nadal chciał opłacać usługę telewizji, telefonu czy Internetu w sposób tradycyjny, może to zrobić na poczcie, czy w punktach współpracujących z firmą BillBird. Na terenie Piły jest ich kilkadziesiąt. Są to najczęściej markety, osiedlowe sklepiki, lokale usługowe, czy kioski ruchu. Punkty te znajdują się także w innych miejscowościach w regonie. Opłaty można więc zrobić przy okazji zakupów.

Wszystkie salony sprzedażny Asta-Net pozostają nadal otwarte. Ze względu na epidemię obowiązuje w nich reżim sanitarny.

fot. archiwum 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group