Centrum logistyczne DPD powstanie w Pile

27.03.2021   Autor: Michał Kępiński
210---105
W pilskiej strefie przemysłowej powstaje ONYX Logistic Center. Swoją siedzibę znajdzie w nim najprawdopodobniej oddział DPD Polska. Czy oznacza to dodatkowe miejsca pracy na lokalnym rynku?

 – Nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni około 2700 m2 z możliwością dalszej rozbudowy. Do nawet 3500 m2. Przez najbliższe lata będzie to siedziba pilskiego oddziału lidera branży kurierskiej w Polsce, czyli DPD Polska. W ramach ciekawostki dodam, że jest to inwestycja szczególna z punktu widzenia DPD Polska, bowiem prezes całej grupy DPD pochodzi z Piły - mówi Łukasz Tessmer, prezes zarządu ONYX Development
Nowoczesne centrum dystrybucji będzie składać się z części biurowej oraz magazynowej. Wykorzystane zostanie do przeładunku towarów oraz wysyłaniu go do ostatecznych odbiorców. DPD Polska jest wiodącą firmą kurierską, która swoją działalność w naszym kraju rozpoczęła w 1991 roku. W ubiegłym roku doręczyła prawie 200 mln paczek. Oddanie budynku planowane jest na koniec września. Firma nie chce zdradzać ile powstanie nowych miejsc pracy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group