Ponad 270 gramów narkotyków posiadał 34-latek

18.03.2021   Autor: Redakcja
373---69
Ponad 270 gramów narkotyków posiadał 34-latek z gminy Jastrowie. Czarnorynkowa wartość przechwyconej amfetaminy i marihuany to blisko 11 tysięcy złotych. 

Funkcjonariusze dotarli do 34-latka, który według ich informacji w miejscu zamieszkania miał posiadać różnego rodzaju środki odurzające i substancje psychotropowe.

- W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny, policjanci znaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości substancji psychotropowych i środków odurzających: amfetaminy i marihuany o łącznej wadze ponad 270 gramów. Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratury rejonowej w Złotowie wobec 34-latka zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju - relacjonuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji. 


Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli od podejrzanego kilka tysięcy złotych w gotówce. 34-letniemu mieszkańcowi powiatu złotowskiego za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

fot. i video - KPP Złotów 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group