Legia Warszawa poległa w Pile!

23.02.2021   Autor: Redakcja
411---90
KS BestDrive Futsal Piła pokonał dotychczasowego lidera rozgrywek 1. Ligi Futsalu Legię Warszawa 8:3.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście. Jej autorem był Mariusz Milewski. Odpowiedź przyszła szybko i już dwie minuty później Wojciech Węgrzyn doprowadził do wyrównania.

W drugiej odsłonie podopieczni trenera Macieja Konerta włączyli drugi bieg. Sygnał dał nowy nabytek pilskiego futsalu Adrian Kaczorowski. Koledzy dołożyli pięć następnych bramek, a jeszcze jednego dostając w prezencie (gol samobójczy). Legioniści odpowiedzieli jedynie dwoma trafieniami i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem futsalistów znad Gwdy 8:3. Taki wynik to również zasługa bardzo dobrze spisującego się w bramce gospodarzy Wojciecha Jumy
KS BestDrive Futsal Piła - Legia Warszawa 8:3
0:1 17' Mariusz Milewski (Legia Warszawa)
1:1 19' Wojciech Węgrzyn (KS BestDrive Futsal Piła)
2:1 25' Adrian Kaczorowski (KS BestDrive Futsal Piła)
3:1 26' Piotr Przygocki (KS BestDrive Futsal Piła)
3:2 28' Bartłomiej Świniarski (Legia Warszawa)
4:2 28' Radosław Góźdź (KS BestDrive Futsal Piła)
4:3 32' Paweł Tarnowski (Legia Warszawa)
5:3 33' Zbigniew Barańczyk (KS BestDrive Futsal Piła)
6:3 36' Paweł Tarnowski (Legia Warszawa gol samobójczy)