Asta Video Fest

Nowi funkcjonariusze w wałeckiej komendzie

21.01.2021   Autor: Redakcja
358---172
Pięciu nowych funkcjonariuszy rozpoczęło pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Wałczu. Wczoraj wypowiedzieli słowa roty ślubowania.

Mundurowi niebawem rozpoczną naukę w szkole policyjnej. Po zdobyciu wiedzy teoretycznej i praktycznej rozpoczną służbę w wałeckiej jednostce i podległych posterunkach policji.

- Przy zachowaniu obostrzeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu koronawirusa uroczystość ślubowania odbyła się w sali tradycji Komendy Powiatowej Policji w Wałcz. Komendant Powiatowy Policji w Wałczu nadkom. Arkadiusz Górecki gratulował policjantom, wręczył akty ślubowania i legitymacje policyjne - informuje asp. Beata Budzyń, rzecznik prasowy wałeckiej policji. 
Szef wałeckiej jednostki przemawiając do policjantów podkreślał ważność zasad etyki zawodowej policjantów, mówił o jej przestrzeganiu i obowiązkach policjanta. 

Osoby zainteresowane służbą w policji wszelkie informacje znajdą na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Wałczu w zakładce: praca w Policji lub dzwoniąc pod numer telefonu 47 78 49 581 do Zespołu Kadr i Szkolenia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group