Asta Video Fest

Dominika pojedzie na operację oczu? Pilanie pomagają

04.01.2021   Autor: Redakcja
633---363
Akcja charytatywna pilskiego targowiska „Gramy dla Dominiki ” zakończona. Uzbierano ponad 8 tys. zł na operację zeza u czteroletniej dziewczynki z zespołem Downa. 

- Ze zrozumiałych względów akcja ta musiała być inna od poprzednich i rozgrywała się głównie na stronach internetowych. Nie zniechęciło to jednak darczyńców, dzięki którym specjalne konto systematycznie rosło. Do środy 30 grudnia 2020 udało się zebrać kwotę 8.339 złotych i ok. 100 kg plastikowych nakrętek - informuje Agnieszka Woźna-Pyszewska z pilskiego Tarpilu. 

Dziś prezes Tarpilu Andrzej Gabryelów przekazał rodzicom Dominiki symboliczny czek, ci zaś odwdzięczyli się tortem. Na Facebooku nadal działa grupa Ratujmy wzrok Dominiki, na której trwają licytacje na rzecz dziewczynki. Wciąż też trwa zbiórka na portalu zrzutka, ale ten dzisiejszy czek przybliża dziewczynkę do operacji oczu, dzięki której będzie lepiej widzieć. 
A KAŻDY KTO ZECHCIAŁBY WSPÓŁFINANSOWAĆ OPERACJĘ OCZU DOMINIKI MOŻE KLIKNĄĆ TU 

Spółka Tarpil wkrótce ogłosi kto będzie kolejnym bohaterem zbiórki. Pracownicy, ale także i kupujący na pilskich targowiskach wsparli w ten sposób już kilka osób. 

fot. Tarpil 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group