Asta Video Fest

Prognoza pogody na ostatni tydzień roku

28.12.2020   Autor: Redakcja
607---40
Ostatni tydzień 2020 roku zapowiada się dość pochmurnie. Mogą pojawić się też przelotne opady deszczu, nie będzie natomiast dni, w których temperatura byłaby ujemna.

W święta w niektórych regionach kraju pojawiły się lekkie opady śniegu i był to niestety ostatni przejaw zimy w tym roku. Do końca grudnia dni będą z temperaturą dodatnią. Poniedziałek jest pochmurny i wietrzny. Podobnie będzie we wtorek, 29 grudnia. W Pile i regionie prognozowane jest duże zachmurzenie z przelotnymi opadami deszczu i temperaturą około 4 stopni C.

W środę 30 grudnia są szanse na większe przejaśnienia. W dzień wyjdzie słońce, a termometry wskażą około 3 stopni C. Powieje też słabszy wiatr.
- Kolejne dni pod względem pogodowym będą bardziej przypominały późną jesień niż prawdziwą zimę. Rozległy niż znad zachodniej Europy spowoduje, że będzie nam towarzyszył dość silny i porywisty, południowy wiatr - prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

W Noc Sylwestrową
ponownie będzie pochmurnie. Temperatura może spaść delikatnie poniżej zera, nie powinno padać. Wiatr też będzie słabszy.

Nowy Rok również przywita nas dużym zachmurzenie i lekko dodatnią temperaturą. W kolejnych dniach pogoda będzie podobna. 

źródło i fot. IMGW

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group