Jechali sprawdzić kwarantannę, a zatrzymali pijanego kierowcę

19.11.2020   Autor: Redakcja
681---529
Policjanci jechali do kontroli osób w kwarantannie, a zatrzymali po drodze pijanego kierowcę. 31-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Pilscy policjanci sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną realizują swój obowiązek. Mundurowi odwiedzają kilkaset adresów na terenie całego powiatu. Jak się okazuje, przy okazji zatrzymują też nietrzeźwych kierujących. Jak to miało miejsce w Łobżenicy, gdzie kurier miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

- W środę funkcjonariusze z Łobżenicy udali się do miejscowości Dźwierszno Wielkie, aby skontrolować osoby przebywające na kwarantannie domowej. Przejeżdżając przez niewielką miejscowość, zauważyli kierującego oplem, który miał problemy z utrzymaniem pojazdu na właściwym pasie ruchu. Mając podejrzenia, że kierowca jest nietrzeźwy, mundurowi włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, a następnie zatrzymali pojazd do kontroli - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik pilskiej policji. 
31-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego miał w organizmie ponad 1,5 promila. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group