Konkurs na nazwę dla nowej statuetki - nagrody

06.11.2020   Autor: Michalina Pieczyńska-Chamczyk
593---353
Statuetka, dyplom, podziękowanie, wyróżnienie – można się pogubić, prawda? A gdyby tak jedna nagroda obejmująca kilka kategorii? Na taki pomysł wpadł burmistrz Trzcianki, mieszkańcy mogą zaproponować nazwę.

– Rokrocznie w Trzciance przyznajemy różnego typu wyróżnienia, czy nagrody w wielu dziedzinach. Podczas podsumowania Roku Sportowego, czy na Dzień Wolontariusza, czy na spotkaniu noworocznym dla przedsiębiorców wręczano podziękowania, statuetki - mówi Krzysztof Jaworski, burmistrz Trzcianki. 

Wyróżnienia te i nagrody nie miały jednak żadnej wspólnej nazwy. Teraz ma to się jednak zmienić. I choć w gminie funkcjonuje nagroda zwana Trzcianecką Sarenką, to jej ranga jest zupełnie inna. Nowe-stare nagrody mają objąć cztery kategorie: wolontariat, sport, kultura i biznes. Ich wręczenie w przyszłym roku może mieć szczególnie ważny wymiar ze względu na warunki, w jakich przyszło funkcjonować we wszystkich wymienionych sektorach.
Swoje pomysły na nazwę dla nagród można zgłaszać do 15 listopada pod adresem mailowym: promocja2@trzcianka.pl lub w komentarzu pod postem na Facebooku Urzędu Miasta w Trzciance.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group