Piłkarz zbiera pieniądze na operację

17.10.2020   Autor: Mateusz Manthai
680---
Kamil Zalewski – zawodnik Polonii Chodzież potrzebuje pomocy. Piłkarz podczas meczu doznał kontuzji, która wymaga poważnej operacji. Trwa internetowa zbiórka pieniędzy. Potrzeba blisko 10 tysięcy złotych.

- Kontuzja jest poważna o tyle, że jest diagnoza zerwanych więzadeł krzyżowych przednich i łękotki. Jest to operacyjne. Kamil jest już w Poznaniu na konsultacji. Diagnoza padła od razu po meczu. Teraz szukamy rozwiązania kto to zoperuje, aczkolwiek na pewno operacja i na pewno od 6 do 8 miesięcy przerwy w grze - mówi Sergiusz Grabowski, trener Polonii Chodzież.  

Kamil Zalewski kontuzji nabawił się podczas meczu Polonii Chodzież z Pogonią Łobżenica. W 10 minucie padł na murawę i zszedł z boiska. Zerwanie więzadeł to jedna z najgorszych kontuzji jaka może przytrafić się zawodnikowi. Wymaga specjalistycznego leczenia. Jego koszt to ponad 10 tysięcy złotych. Piłkarze Polonii Chodzież wyszli z inicjatywą i założyli zbiórkę. W pomoc Zalewskiemu zaangażowali się także mieszkańcy miasta. Do tej pory udało się uzbierać połowę potrzebnej kwoty. Zbiórka potrwa do końca przyszłego tygodnia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group