7 meczów i 7 zwycięstw

28.09.2020   Autor: Redakcja
---
W piłkarskiej A klasie dobrze radzą sobie seniorzy Klubu Piłkarskiego Piła. W meczu 7. kolejki spotkań podopieczni Pawła Nawrockiego pokonali na wyjeździe zespół Leśnych Zawada 6:2.

Seniorzy KP Piła zajmują aktualnie pozycję lidera tabeli Proton A klasy gr. pierwszej. Mają na swoim koncie komplet 21 punktów i 7 zwycięstw. Druga w tabeli Drawa Krzyż Wielkopolski traci do lidera z Piły pięć oczek, choć zapewne będzie miała jeszcze dodane trzy za walkower w meczu z Iskrą II Szydłowo. W ostatnim spotkaniu z Leśnymi pilanie aż sześciokrotnie trafiali do siatki swoich przeciwników. Mecz otworzył Damian Parchimowicz w 9. minucie gry. Kolejne strzały padły kolejno w 18, 20, 37, 68 i 91 minucie. Na listę strzelców wpisali się Kacper Dybziński, Filip Laskowski, Robert Greń, Kacper Palacz oraz Oskar Reihs. Kolejny mecz KP Piła rozegra na własnym boisku 3. października o godz. 13:00. Przeciwnikiem pilan będzie drugi zespół Iskry Szydłowo.