VIVO! Piła zaprasza na ostatnie seanse w ramach kina samochodowego

01.09.2020   Autor: Redakcja
628---78
Kino samochodowe na parkingu VIVO! Piła. Centrum handlowe zaprasza wszystkich klientów na ostatni bezpłatny pokaz już 3 września o 21.30.

O tym, jaki film zostanie wówczas wyświetlony, zdecydują internauci w głosowaniu na oficjalnym profilu VIVO! na Facebooku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc. 

W VIVO! Piła od początku lipca na parkingu centrum handlowego, w każdy wakacyjny czwartek, wyświetlane były najciekawsze produkcje wybierane przez internautów w cotygodniowym głosowaniu na Facebooku VIVO! Piła. 

Do tej pory widzowie zobaczyli m.in. nagrodzony Oscarem komediodramat „Green Book”, „Vox Lux” z Natalie Portman w roli głównej czy nominowany do prestiżowej nagrody Critics Choice „I tak cię kocham”.
- Warto wykorzystać ostatnie letnie wieczory na spędzenie rodzinnych chwil w gronie najbliższych. Doskonałą okazją będzie seans w kinie samochodowym, znajdującym się na parkingu naszego centrum handlowego. Tym bardziej, że nasi klienci sami mogą wybrać, jaką produkcję filmową chcieliby zobaczyć. Ostatnia w tym sezonie projekcja odbędzie się z uwzględnieniem aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju i zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Na miejscu standardowo będą zachowane szczególne środki ostrożności – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

fot. VIVO! Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group