Akademia Soccer Stars rozpoczyna sezon 2020/2021

27.08.2020   Autor: Redakcja
264---239
Akademia Piłkarska Soccer Stars Piła wciąż prowadzi nabór dzieci i młodzieży od rocznika 2016, do uczniów szkoły średniej. Wszystkie trenujące grupy zrzeszają ponad 130 zawodników i od tego sezonu zostaną objęci również treningiem mentalny.

-Akademia Soccer Stars Piła przepracowała bardzo solidnie okres wakacyjny. Zarówno najmłodsze jak i starsze grupy uczestniczyły w zajęciach wakacyjnych przygotowując się do kolejnych rozgrywek WZPN. Przez cały ten czas Akademia prowadzi nabór do najmłodszej grupy Skrzat i to z sukcesami, ponieważ od września wystartują z treningami aż 3 grupy właśnie tych najmłodszych pociech. Dodatkowo oczywiście, trenować będą po 2 grupy w kategorii Żak, Orlik, Młodzik i po 1 grupie tych najstarszych, czyli trampkarze oraz juniorzy starsi. Większość zajęć odbywa się na stadionie piłkarsko-żużlowym w Pile przy ul. Bydgoskiej,  a młodsze grupy trenują na orlikach przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz przy Szkole Podstawowej nr 4 - informuje Paweł Kryka z Akademii Soccer Stars. 
Od nowego sezonu młodzi adepci piłki nożnej będą mogli liczyć na trening mentalny prowadzony przez Alinę Zawadę-Meszyńską. Akademia zaprasza do udziału w treningach. -Każdy zainteresowany może przyjść na kilka darmowych treningów, by przekonać się o jakości naszej pracy jak i świetnej atmosferze, o którą dbają nasi trenerzy - dodaje Paweł Kryka.

Wszelkie informacje na stronie internetowej Akademii, na profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 532 520 235.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group