Asta Video Fest

Kandydat na prezydenta RP Szymon Hołownia w programie „Jeden na jeden”

31.05.2020   Autor: Michał Kępiński
---589

Kandydat na prezydenta RP Szymon Hołownia był gościem programu „Jeden na jeden” emitowanego w TV ASTA. Przekonywał on wyborców między innymi rozdzieleniem państwa od kościoła, do 2050 roku odejście od węgla w polskiej gospodarce czy brakiem zmiany w ustawie aborcyjnej. Mówił również dlaczego dla kraju jest lepszy prezydent bezpartyjny.

Człowiek, który jest bezpartyjny odpowiada tylko przed polakami, tylko przed ich interesem, tylko przed tym co jest rzeczywiście dla nich dobre. Może cieszyć się taką wolnością w polityce jaką nikt się w tej chwili w polskiej polityce nie cieszy, on sam może decydować co podpisze, czego nie podpisze i nie musi się w tej sprawie konsultować z interesem partii, która musi wygrać w 2023 roku i dzwonić do Borysa Budki czy Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Szymon Hołownia, kandydat na prezydenta RP

Szymon Hołownia w swojej wizji prezydentury stawia także na ochronę zdrowia. Chce zwiększyć nakłady na nią poprzez np. zwiększenie składki zdrowotnej. Chce także, aby w Polsce powstawało więcej tanich mieszkań. Bezpartyjny kandydat na prezydenta RP zapowiada także, że będzie wetował wszystkie projekty ustaw godzące w zieloną gospodarkę. Całość rozmowy z Szymonem Hołownią w poniedziałek o godz. 17.40 na antenie TV ASTA.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group