Grapil oferuje maseczki ochronne

23.04.2020   Autor: Reklama
1167---372
Przypominamy, że od 16 kwietnia w Polsce obowiązuje noszenie maseczek ochronnych w miejscach publicznych. Maseczki mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa i ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Grapil jest jedną z firm, która postanowiła produkcję odzieży roboczej i medycznej, rozszerzyć o szycie maseczek.

Maseczki szyte przez Grapil są bawełniane i wielorazowego użytku, uszyte z tkanin spełniających wymagania STANDARD 100 by OEKO-TEX z przeznaczeniem do produkcji bielizny i odzieży dla personelu lekarskiego i pomocniczego służby zdrowia. Oferta obejmuje maseczki o bardzo szerokim wachlarzu kolorów i wzorów. Dostępne na stronie grapil.pl oraz w sklepie stacjonarnym.

Dla wszystkich którzy nie zaopatrzyli się jeszcze w maseczki Grapil proponuje promocyjną cenę do końca kwietnia 4,90 zł brutto. Poprzednia cena to 6,00 zł brutto.    
         
Dla osób, które korzystają z odpisu, koszt maseczki po odpisie ok. 30% - wynosi 3,43 brutto.

Maseczka w istotny sposób zmniejsza ryzyko zakażenia i co podnosi  bezpieczeństwo, ale nie jest pełnym zabezpieczeniem przed wirusami. Jeżeli wszyscy będziemy nosić maseczki, zmniejszymy wydzielenie aerozoli biologicznych, które są głównym nośnikiem korona wirusa. Rozprzestrzenienie wirusa udało się ograniczyć w Chinach i Czechach. Tam noszenie maseczek jest obowiązkowe dla wszystkich.
ZASADY POPRAWNEGO UŻYTKOWANIA MASECZEK WIELORAZOWYCH:
  • Mycie i odkażanie rąk przed włożeniem maski i po jej zdjęciu
  • Zdejmowanie i zakładanie maski poprzez chwytanie za gumki
  • Nie dotykanie części bawełnianej
  • Trzymanie zdjętej maski z dala od twarzy i ubrania
  • W przypadku braku możliwości wyprania lub wyprasowania maski od razu po użyciu, należy ją zabezpieczyć, tak aby  nikt i nic nie miało z nią kontaktu
  • Zmiana maski na nową gdy stanie się wilgotna
  • Pranie z detergentem w temperaturze co najmniej 60 stopni Celsjusza przez minimum 15 minut
  • Pasowanie w maksymalnej temperaturze z użyciem funkcji pary
 
W ofercie Grapilu, oprócz maseczek, dostępne są także przyłbice.
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group