Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w regionie [AKTUALIZACJA]

25.03.2020   Autor: Redakcja
835---401
AKTUALIZACJA Z GODZ. 18.30
Badania laboratoryjne potwierdziły dodatnie wyniki o kolejnych dwóch osób z województwa wielkopolskiego. Jedną z nich jest starsza kobieta z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. Obecnie leży w szpitalu zakaźnym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Jest stan lekarze określają jako dobry. Wcześniej miała kontakt z osobą zakażoną. 

Łącznie w Polsce liczba osób zakażonych koronawirusem przekroczyła 1.000. Zachorowało 1.031 osób. 14 z nich zmarło. AKTUALIZACJA z godz. 15.45
Na siedem nowych przypadków koronawirusa trzy miały dotyczyć mieszkańców powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. Tak informował Wielkopolski Urząd Wojewódzki. Jak się okazało tych przypadków jest więcej. 

W informacji dotyczącej potwierdzonego przypadku koronawirusa u mężczyzny w starszym wieku z powiatu wągrowieckiego znalazł się błąd. Jest to mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, od którego wymaz pobrano w ZOZ w Wągrowcu. Mogę potwierdzić, że mężczyzna jest w dobrym stanie zdrowia i przebywa w domu - poinformował Tomasz Sztube, rzecznik wojewody.
W związku z tym liczba zakażonych z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego wzrosła do czterech. Pozostali to: nastolatek, mężczyzna w średnim wieku oraz kobieta w starszym wieku. Wszyscy są w dobrym stanie i przebywają w domu - poinformował Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Do tej pory w Wielkopolsce zanotowano 55 przypadków zakażenia. Dwie osoby zmarły. 

fot. Pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group