Asta Video Fest

Kadeci UKS SMS JOKER Piła powalczą w finale wojewódzkim

06.02.2020   Autor: Redakcja
244---331
Zawodnicy UKS SMS JOKER Piła powalczą w finale Mistrzostw Wielkopolski Kadetów w Piłce Siatkowej. Zawody odbędą się od 14 do 16 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile przy ul. Bydgoskiej
W finale oprócz pilan wystąpią zespoły UKS Szamotulanin Szamotuły, KPS Progress Września oraz Enea Energetyk Poznań. Pierwszy mecz siatkarze Jokera rozegrają 14 lutego w piątek o godz. 16.00 a ich przeciwnikiem będą kadeci z Poznania. Nasz klub jak zwykle stawia sobie wysokie cele nie tylko na płaszczyźnie rywalizacji wojewódzkiej ale także ogólnopolskiej. Warto dodać, że w naszych szeregach wystąpi aktualny Reprezentant Polski Kadetów, Kacper Ratajewski, który to w listopadzie na Łotwie w finałowym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy Polska-Rosja został wybrany najlepszym zawodnikiem tego meczu, wygranego przez polaków 3-1 - mówi Tomasz Aszemberg trener UKS SMS JOKER Piła. 

Finał Mistrzostw Wielkopolski jest imprezą wieńczącą etap trwających cztery miesiące eliminacji wojewódzkich i poza rozstrzygnięciami medalowymi daje możliwość awansu do szczebla centralnego - Młodzieżowych Mistrzostw Polski. 

fot. poglądowa PIxabay
fot. UKS SMS JOKER Piła

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group