Wylicytowano wspólne gotowanie z Bosackimi i Głowskimi

13.01.2020   Autor: Redakcja
344---198
1801 zł - tyle wylicytowano za wspólne gotowanie z Bosackimi i Głowskimi. Aukcja na rzecz WOŚP zakończyła się w poniedziałek tuż po godz. 21. Na konto fundacji Jurka Owsiaka wpłynie jednak znacznie więcej pieniędzy.

13 osób licytowało wspólne gotowanie z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów.

- Przedmiotem aukcji są warsztaty kulinarne ukierunkowane na kuchnię polską oraz staropolską prowadzone przez Katarzynę Bosacką - autorkę popularnego programu „Wiem, co jem” w TVN Style, książek "Czy wiesz, co jesz?", "Czy wiesz, co kupujesz?" i "Bosackiej po polsku" oraz Magdalenę Głowską – właścicielkę Doliny Aniołów. Podczas wspólnego gotowania w Dolinie Aniołów senator Marcin Bosacki podzieli się swoją szeroką wiedzą na temat win oraz ciekawostkami z zakresu zasad savoir-vivre obowiązujących w różnych państwach i kulturach świata. Prezydent Piły Piotr Głowski, jako podkuchenny będzie wspierał organizacyjnie uczestników podczas zakupów i pracy nad przygotowaniem potraw - czytamy na Allegro.
W warsztatach wezmą udział 4 zespoły po maksymalnie 5 osób. Czyli trzy kolejne osoby licytujące po wpłaceniu deklarowanej kwoty także wezmą udział w zajęciach i wspólnej kolacji. Dzięki temu na konto fundacji WOŚP wpłynie ponad 7 400 zł.

W Pile w tym roku padł rekord. W obu sztabach zebrano 286 tys. zł.

Zobaczcie jak WOŚP wyglądał w regionie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group