"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" w Heliosie

12.12.2019   Autor: Redakcja

Rozpiętość repertuaru? Jak zwykle będzie imponująca: od familijnej animacji, przez lekką komedię, po kryminał dla dorosłego widza. Siedem dni, siedem tytułów, które odpowiednio rozłożone w czasie, pozwolą poczuć się niemal jak na prawdziwym maratonie. A w tle Święto Kina, kuszące niskimi cenami biletów i powrotem na duży ekran hitów ostatnich tygodni... Najbliższe dni w kinach Helios to gratka dla każdego kinomana!

Od środy 18 grudnia przedpremierowo Helios zaprasza na "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca. Tego po prostu nie można przegapić! Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Jaki będzie finał odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy?

Premierą tygodnia jest horror "Czarne święta". Zbliżają się święta, więc Hawthorne College, jak co roku o tej porze, robi się pusty. Ale nie wszyscy opuszczają kampus. Riley Stone (Imogen Poots) i jej siostry ze stowarzyszenia studenckiego – atletka Marty (Lily Donoughe), rebeliantka Kris (Aleyse Shannon) i smakoszka Jesse (Brittany O’Grady) – przygotowują się do serii przyjęć z okazji świąt. Tymczasem na terenie kampusu pojawia się tajemniczy, zamaskowany morderca, który zabija młode kobiety jedną po drugiej. Kiedy liczba ofiar rośnie, Riley i jej przyjaciółki zaczynają się zastanawiać, komu mogą ufać. Podejrzani są wszyscy mężczyźni. Chłopak Marty – Nate (Simon Mead), nowy crush Riley – Landon (Caleb Eberhardt), a nawet uznany profesor Gelson (Cary Elwes). Kimkolwiek jest morderca, wkrótce przyjdzie mu odkryć, że dzisiejsze młode kobiety nie mają najmniejszego zamiaru być niczyimi ofiarami.

Świąteczne, pełne bieli tytuły takie jak „Śnieżna Paczka” czy „Kraina Lodu 2” to tylko niektóre z propozycji nadchodzącego tygodnia skierowane do najmłodszych widzów. W pierwszej produkcji główny bohater, lisek Swifty, wspierany przez tytułową paczkę przyjaciół, postara się zawalczyć z polarnym złoczyńcą. „Kraina Lodu 2” przyniesie natomiast odpowiedź na pytanie o genezę magicznej mocy Elsy. W wygodnych fotelach kin Helios z pewnością zasiądą również nieco starsi kinomani, lubujący się na przykład w kryminałach. Do gustu przypadnie im niebanalny tytuł „Na noże”. Miłośnicy dobrej komedii najprawdopodobniej skuszą się na obraz „Jak poślubić milionera?”, a „Proceder”, czyli prawdziwa historia Tomasza Chady, zachwyci muzycznie i wzruszy emocjonalnie każdego widza.
Z okazji Święta Kina w najbliższą niedzielę na ekrany kin powrócą ponadto dwa świetne tytuły – „(Nie)znajomi” oraz „Joker”, dając szansę nadgonienia zaległości wszystkim tym, którzy przegapili je nieco wcześniej lub po prostu nie znaleźli czasu na wcześniejszą wizytę w kinie. Bilety na wszystkie niedzielne seanse zakupimy za jedyne 12 złotych! W zeszłym roku do kin ruszyło tego dnia blisko 560 tysięcy osób. W roku 2019 najprawdopodobniej padnie kolejny rekord, dowodząc słuszności tezy, że dobry seans filmowy to niezwykle wartościowa forma spędzania wolnego czasu.

Po szczegóły dotyczące aktualnego repertuaru, a także bilety na wszystkie seanse zapraszamy na stronę: www.helios.pl oraz do kinowych kas. Listę multipleksów biorących udział w Święcie Kina sprawdzić można natomiast pod adresem www.swietokina.com.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group