Trzcianka ma nowe logo

30.11.2019   Autor: Michalina Pieczyńska-Chamczyk
280---89
Ciołek żywcem wzięty z herbu, ale nieco odmłodzony i unowocześniony. Tak w największym skrócie wygląda nowe logo miasta Trzcianki, którego projekt obejrzeli podczas czwartkowej sesji miejscy radni. Opracowano bowiem system identyfikacji wizualnej miasta.

-Przede wszystkim różnica jest taka, że tworzymy spójny system, który będzie działał na wszystkich płaszczyznach, na których tylko miasto będzie potrzebowało się identyfikować i brandingować. Wcześniej były pojedyncze znaki i logosy pojedynczych podmiotów, ale one nie funkcjonowały ze sobą w zależności - wyjaśnia Jakub Rutkowski, autor projektu
Poznańska firma opracowała także kolorystykę i wzory gadżetów zamawianych i używanych przez urzędników. Mowa tu zarówno o szeroko pojętej promocji miasta, jak i o oznakowaniu między innymi ulic, których nazwy widnieją na tabliczkach w co najmniej kilku wzorach i kolorach. Już wkrótce ma się to zmienić. Opracowanie systemu kosztowało trzcianecki ratusz 20 tys. zł. Wdrażany będzie na bieżąco w miarę potrzeb i po wyczerpaniu posiadanych już materiałów promocyjnych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group