Paranienormalni w WCK - rozstrzygnięcie konkursu

23.10.2019   Autor: Redakcja
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Udowodnią to w sobotę 30 listopada o godz. 20:00 w Wałeckim Centrum Kultury swoim występem.

Dla naszych czytelników mieliśmy trzy podwójne bilety na kabaret, wystarczyło opowiedzieć na pytanie: Ile osób chodzi w skład Paranienormalnych?
Większość nie miała problemu z prawidłową odpowiedzią, oczywiście w skład wchodzą trzy osoby: Robert Motyka, Michał Paszczyk, Bogusław Kudłek  oraz do składu zaliczamy również Rafała Kadłuckiego - mistrza techniki Paranienormalnych. 
Szczęście w losowaniu wśród prawidłowych odpowiedzi mieli: Natalia Zielińska, Amelia Ogórek oraz Łukasz Żmurda.
Zwycięzcom gratulujemy a pozostałych zachęcamy do wzięcia udziału w trwających oraz zbliżających się konkursach na naszym portalu. 

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group