Dzikie wysypisko, a w nim koperta z danymi. Straż miejska ustaliła sprawcę

29.09.2019   Autor: Michał Kępiński
727---71
Hałda śmieci na Ceglanej w Pile. Kilka dni temu ktoś pozostawił tu odpady różnego rodzaju. Znaleźć można między innymi ubrania, sprzęt RTV, szkło czy plastiki.

Park przy Ceglanej w Pile to miejsce wypoczynku wielu mieszkańców. Znajduje się tu kilka ścieżek pieszo rowerowych czy siłownia zewnętrzna. Ktoś postanowił zamienić ten teren w wysypisko śmieci. Zauważył to jeden z mieszkańców, który opisał sprawę na jednym z portali społecznościowych.-Właściwie z 20 reklamówek, pełno śmieci. To jest przerażający widok. Jedziesz rowerem i hałda śmieci, ktoś wywalił zamiast wywieźć na wysypisko śmieci - mówi Robert Judycki, mieszkaniec Piły
Wśród zużytych ubrań, butów i innych śmieci znaleźć można także kopertę z danymi. Czy figurująca tam osoba jest sprawcą podrzucenia odpadów?

 -No i rozpoczynają się schody. Próbujemy ustalić gdzie ta Pani teraz przebywa, może być tak, że Pani to pozostawiła w domu w którym nie mieszka i ktoś to wyrzucił robiąc porządki no i jest to troszkę bardziej skomplikowana sytuacja. Mamy wiele takich sytuacji w których udało nam się w ten sposób rozwiązać, ustalić i rozliczyć te osoby które faktycznie brudziły - tłumaczy Wojciech Nosek, komendant Straży Miejskiej w Pile

W tym przypadku także udało się ustalić sprawcę. Osoba ta zobowiązała się do posprzątania pozostawionych w parku śmieci.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group