Pokaz jednostki kontrterrorystów i śmigłowiec Black Hawk. Święto Policji w Pile

31.07.2019   Autor: Redakcja
865---222
Śmigłowiec policyjny Black Hawk, pokaz pododdziału kontrterrorystów, musztra paradna Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, pokaz samoobrony oraz koni służbowych w akcji - to tylko niektóre z atrakcji czekających na widzów podczas zorganizowanego przez Szkołę Policji w Pile Miasteczka Policyjnego. 

W sobotę 3 sierpnia od godz. 14.00 na Placu Staszica w Pile rozpocznie działalność Miasteczko Policyjne, przygotowane specjalnie z okazji Święta Policji oraz oddania do użytku nowego akademika na terenie Szkoły Policji w Pile. Dodatkowo na widzów czekają również ekspozycje stałe Komendy Głównej Policji, pięciu komend wojewódzkich, Komendy Powiatowej Policji w Pile i Szkoły Policji w Pile, tresura psów policyjnych, manewrowanie tyralierą, pokaz pojazdów policyjnych i robota pirotechnicznego. 


wideo: Szkoła Policji w Pile  
Przy okazji święta Szkoła Policji w Pile otwiera nowy akademik dla słuchaczy, a na placu apelowym odbędą się oficjalne uroczystości.

W niedzielę 4 czerwca o godz. 12.00 w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych na osiedlu Górnym rozpocznie się uroczysta msza święta z okazji obchodów Święta Policji koncelebrowana przez księdza biskupa Krzysztofa Zadarko.

A tak wyglądał pokaz policyjny w zeszłym roku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group