Dni Trzcianki. Zagra m.in. De Mono

21.06.2019   Autor: Maciej Parysek
Do 30 czerwca włącznie potrwają Dni Trzcianki. Kulminacją święta miasta będzie Noc Świętojańska i koncert zespołu De Mono nad jeziorem Sarcz. Całość zakończy młodzieżowa gala operowa.

- 21 czerwca w piątek najbardziej efektowna Noc Świętojańska. W tym dniu koncert trzcianeckiego zespołu The Synki, następnie Redlin, a na deser De Mono. Na zakończenie pokaz laserowy, po raz pierwszy taki w Trzciance - mówi Włodzimierz Ignasiński, dyrektor Biblioteki Publicznej w Trzciance.

W sobotę 22 czerwca na przystani żeglarskiej odbędzie się uroczystość z okazji 50 – lecia istnienia ośrodka. Tego samego dnia w Parku 1 maja będzie można pobawić się podczas łemkowskiej biesiady. Niedziela to zawody spławikowe, turniej piłki nożnej oraz festyn w Łomnicy.

Od 28 do 29 czerwca nad jeziorem Logo potrwa Beach Party, także 29 czerwca do Trzcianki zjadą zabytkowe auta w ramach corocznego rajdu. W niedzielę 30 czerwca w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w ramach Festiwalu muzycznego Bel Canto usłyszymy młodzieżową galę operową.
Przeczytaj więcej o: Dni Trcianki. Zagra min. De Mono ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group