Zmiana trenera w Euro Finannce Polonia Piła!

30.05.2019   Autor: Paweł Różycki
816---311
Mirosław Kowalik nie będzie dalej trenerem Euro Finannce Polonia Piła. Klub zdecydował się zatrudnić Mieczysława Woźniaka, ale tylko jako trenera juniorów. Seniorami zajmie się duet Remigiusz Kaja i Marcin Kozdraś. 

Nie minęła jeszcze euforia po wysokim zwycięstwie w meczu z Wilkami Krosno (54:35), a zaczęły pojawiać się spekulacje o możliwym zakończeniu współpracy miedzy Euro Finannce Polonia Piła, a trenerem Mirosławem Kowalikiem. Spekulacje stały się faktem. Jak potwierdził nam dzisiaj prezes klubu Tomasz Bartnik, zarząd zdecydował się zakończyć współpracę z dotychczasowym trenerem. Powodem zmiany miała być niewystarczająca opieka nad juniorami podczas innych zawodów niż mecze ligowe. 

Spekulowano również o tym, że nowym trenerem zespołu zostanie Mieczysław Woźniak, będący już w parku maszyn podczas niedzielnych zawodów. Tak się jednak nie stanie. Seniorami zajmie się wiceprezes Polonii Remigiusz Kaja i Marcin Kozdraś, a Mieczysław Woźniak poświęci się wyłącznie szkoleniem juniorów. 
Mieczysław Woźniak to były żużlowiec Stali Gorzów w latach 1971-1986 i Startu Gniezno. Medalista indywidualnych mistrzostw Polski (1977 - brąz, 1979 - srebro) oraz drużynowych mistrzostw Polski. Jako trener prowadził między innymi ekipy Stali Gorzów, J.A.G. Łódź, Startu Gniezno i Stali Rzeszów. Od wielu lat trenuje zawodników mini żużla UKS Speedway Wawrów. W 2017 roku został uhonorowany tytułem Wybitny Reprezentant Stali Gorzów.


fot. archiwum i wikipedia.org

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group