Złotów z kolejną nagrodą

25.05.2019   Autor: Redakcja
751---
Złotów  „Gminą na 5”.  Miasto otrzymało wyróżnienie w ramach konkursu zorganizowanego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie już trzeci raz z rzędu.
 
- Jest to dla nas bardzo ważna nagroda i ona tutaj wywołała poruszenie. Dlatego, że jest to ocena pracowników. Na to naprawdę nie mieliśmy wpływu. Nikt nas nie uprzedzał, taka jest reguła. Nie wiemy, że ta rozmowa podlega weryfikacji. Można powiedzieć, że jest fikcyjna. A oceniane jest kilkaset gmin w Polsce. Trzeci tytuł według reguły organizatora, to prawo także do innego tytułu – nie tylko „Gminy na 5”, ale także „Złotej Gminy na 5” - mówi Adam Pulit, burmistrz Złotowa.


 
Którym może się pochwalić jedynie 16 gmin w Polsce, w tym m.in. Piła, Poznań, czy Gdańsk. W ramach konkursu sprawdzano kilka aspektów działalności Urzędu Miasta. Pierwszym z nich była analiza strony internetowej pod kątem przystępności i dostępu do najważniejszych informacji dla przedsiębiorców. Ponadto jurorzy wykorzystali metodę tzw. „tajemniczego klienta”, czyli jako fikcyjni inwestorzy wysyłali maile w kilku językach oraz wykonywali telefony do urzędników. Tutaj sprawdzana była kompetencja pracowników oraz łatwość przy potencjalnym zakładaniu działalności gospodarczej.
Przeczytaj więcej o: zlotow, adam pulit, nagroda, SGH, gmina na 5,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group