Andżelika Możdżanowska dwójką do Europarlamentu

20.03.2019   Autor: Michał Kępiński
---

Komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości zdecydował, że Andżelika Możdżanowska będzie dwójką w okręgu wielkopolskim w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kandydatura wiceminister, byłej członkini PSL, jest postrzegana jako kontrowersyjna, także w szeregach samej partii. Jaki ma pomysł na rozwój naszego regionu?

– Myślę, że należy wspierać ten zrównoważony rozwój, ale też nie można karać za gospodarność i ja walczę żeby Wielkopolska nie była karana za gospodarność, żeby były stworzone dedykowane dodatkowe programy z których przedsiębiorcy mogą w elastyczny sposób i efektywny korzystać. Zwraca uwagę, że chociażby w tym podziale inwestycyjnym, na przykład inwestycji drogowych, priorytetem była S11, która dla nas jest kręgosłupem infrastrukturalnym
- zapewnia Andżelika Możdżanowska, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Andżelika Możdżanowska zapytana, czy dotychczasowi wyborcy PSL poprą ją na innej liście zapewnia, że jest bardziej wiarygodna niż Koalicja Europejska. Podkreśliła, że trzyma się jednych wartości i idei. Obecna wiceminister inwestycji i rozwoju będąc jeszcze w szeregach ludowców mówiła, że: PiS kłamał, kłamie i kłamać będzie. Dziś tłumaczy, że słowa te zostały wyjęte z kontekstu, a ona sama realizowała linię partyjną PSL.

Całą rozmowę z Andżeliką Możdżanowską można obejrzeć w programie Prosto z Mostu dzisiaj o godzinie 19.00 na antenie TV ASTA.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group