Utrudnienia na al. Niepodległości do końca maja

12.03.2019   Autor: Paweł Różycki
---

W związku z remontem mostu i kładki dla pieszych przez rzeczkę Ruda al. Niepodległości została w tym miejscu zamknięta. Wyznaczony został objazd ulicami 500 Lecia Piły, Śniadeckich i Wyzwolenia. Utrudnienia potrwają do końca maja.

Od kilku miesięcy trwa remont kładki na rzeczce Ruda, na wysokości "Starego Młyna", na al. Niepodległości w Pile. W ostatnią sobotę droga na tym odcinku została całkowicie zamknięta. Objazd został wyznaczony ulicami 500 Lecia Piły, Śniadeckich i Wyzwolenia. Jednak część kierowców omija remont jadąc ulicami Okrężną, Prostą i Skośną. Jak zapewnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu utrudnienia na al. Niepodległości potrwają do końca maja.

W ramach robót wykonawca prowadzi prace polegające na remoncie podpór obiektu i wykonaniu nowej płyty pomostowej mostu wraz z elementami wyposażenia i nową nawierzchnią na jezdni oraz prace konserwacyjne w obrębie rzeczki. Wykonawca remontuje w ramach umowy również kładkę pieszo – rowerową na której wykona remont konstrukcji betonowej kładki oraz ułoży nową bitumiczną nawierzchnię na kładce. Całkowity termin zakończenia robót to połowa przyszłego roku.

źródło GDDKiA Poznań

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group