Marcin Ćwirzeń sportowcem roku 2018

16.01.2019   Autor: Redakcja
---

Marcin Ćwirzeń z Trzcianki został najlepszym sportowcem roku 2018 w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim w drugiej edycji plebiscytu "Głosu Wielkopolskiego" pod honorowym patronatem Andrzeja Kraśnickiego, prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Marcin otrzymał najwięcej głosów w kategorii "Sportowiec Roku 2018" w swoim powiecie. Nagrodę odebrał w sobotę 15 stycznia w auli AWF w Poznaniu, gdzie odbyła się  Gala Mistrzów Sportu.

- Byłem zaszczycony samą nominacją i to było dla mnie ogromne wyróżnienie. Zajęcie pierwszego miejsca i poparcie jakie otrzymałem jest dla mnie czymś nie do opowiedzenia za co bardzo dziękuję. Tytuł "Sportowiec Roku 2018" jest potwierdzeniem, że idę w dobrym kierunku i będę się starał dalej godnie reprezentować nasz region i  Polskę - mówi Marcin Ćwirzeń.

Przypominamy, że Marcin bierze udział w biegach przeszkodowych, w zeszłym roku m.in. brał udział w Runnmagedonie Sahara i Kaukaz gdzie zdobył 2. miejsce oraz w mistrzostwach świata Spartan Race Trifecta gdzie zajął 12. miejsce.  A od tego roku  reprezentuje drużynę biegów przeszkodowych RMF 4RACING Team OCR. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Marcina.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group