Majówka na Wyspie z zespołem Weekend i żużel

01.05.2018   Autor: Redakcja
---

Koncert disco polo z zespołem Weekend czy mecz żużlowy pomiędzy reprezentacjami Polski i Australii. To tylko niektóre z atrakcji rozpoczynającej się Majówki. Jakie imprezy czekają na początku majówkowego tygodnia?

Przed nami kilka dni zabawy w mieście. Piła to Majówka na Wyspie która potrwa od 1 do 3 maja. Koncertom towarzyszyć będzie jarmark oraz atrakcje dla dzieci. Zaplanowano zabawę w rytmach disco polo. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Weekend.

– Rozpoczynamy zabawę na Wyspie z zespołem Weekend. Będzie bardzo wesoło będzie tanecznie
- zapewnia Mirosław Nalepa, zastępca dyrektor Regionalnego Centrum Kultury w Pile.

Start o 20.30. Autorzy przeboju "Ona Tańczy Dla Mnie" zapraszają.

Bardzo gorąco was zapraszam, będzie mega fajny koncert. Tylko musicie tam być, my się do was wybieramy także do zobaczenia - zaprasza Radosław Liszewski z zespołu Weekend.

Fani sportowych emocji w majówkę mogą liczyć na żużlowe wrażenia. Na pilskim stadionie przy Bydgoskiej o godzinie 18.00 reprezentacja Polski zmierzy się z Australią. Na torze pojawi obecny indywidualny mistrz świata Jason Doyle, Patryk Dudek czy wychowanek pilskiej Polonii Jarosław Hampel.

– Czeka nas ciekawe widowisko ze względu na to, że jak zobaczymy na składy poszczególnych widzimy same topowe nazwiska to będzie gwarantowało dobry poziom sportowy także zapraszam wszystkich serdecznie na to spotkanie bo rywalizacja przy pełnych trybunach to coś wspaniałego - przekonuje Jarosław Hampel, kapitan Żużlowej Reprezentacji Polski.

Bilety są do kupienia na portalu ebliet.pl oraz w siedzibie pilskiego klubu. 1 maja to także Muzyczna Ćwiartka, start o godzinie 14.00 przy Alei Niepodległości.

Rejsy rozpocznie także tramwaj wodny Gordalina. Przystankiem początkowym jest przystań przy Wyspie.

Złotów
zaczyna od wystawy pojazdów zabytkowych na Półwyspie Rybackim. W zlocie będzie uczestniczyć nawet 130 starych samochodów i motocykli.

– Do tego koncerty zespołów, darmowe zamki dla dzieci także jak dopisze pogoda to wyjdzie to atrakcyjnie - zapewnia Adam Pulit, burmistrz Złotowa.

Rozpoczęcie wystawy o godzinie 12.00 Trzcianka proponuje dla swoich mieszkańców i nie tylko pchli targ. Impreza potrwa od 12.00 do 14.00 na placu za Muszlą w Parku 1 Maja.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group