Agro-Targi już w niedzielę

14.04.2018   Autor: Klaudia Michalska
---

Wystawa sprzętu rolniczego, stoiska wypełnione kolorowymi kwiatami i mini zoo. To jedne z wielu atrakcji jakie będą czekać na odwiedzających X Agro-Targi w Czarnkowie. Już w niedzielę na placu Wolności i placu targowym odbędzie się największe rolnicze targi w regionie.

- Tradycyjne będzie jak zwykle, na pewno będzie wesoło bo będzie kapela chodziła po targowisku, będzie grała. Myślę, że bardzo sympatycznie to niedzielne przed południe bo to praktycznie od godziny 9.00, 10.00 się to rozpoczyna. Oczywiście oficjalne przywitania i orgiestra ale poza tym cały plac targowy plus plac Wolności będzie tętnił życiem na pewno, bo zawsze tak bywa i będziemy mieli myślę na tyle mnóstwo atrakcji, że każdy mieszkaniec miasta i nie tylko miasta bo to przede wszystkim chodzi o to żeby przyjeżdżali również mieszkańcy gminy Czarnków, Trzcianka i wszystkich sąsiednich gmin, żeby jak najwięcej osób wzięło w tym spotkaniu udział. To jest takie spotkanie rodzinne troszkę spotkanie, jak to z początku było założenia łączenia miasta z wsią. Chodzi o to, żeby pokazać się, żeby rolnicy mogli się spotkać. Jakby nie było Wielkopolska jest terenem rolniczy, w związku z powyższym tak się to będzie odbywało. ​- zaprasza Grzegorz Kazimierczak, zastępca burmistrza Czarnkowa

Relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w najbliższym wydaniu Kuriera Czarnkowskiego a także w programie z cyklu: Wydarzenia Lokalne. Wszystko na antenie TV ASTA.

fot. Urząd Gminy Czarnków

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group