Na Górze zagra na Woodstocku!

24.02.2018   Autor: Artur Maras
---

Na Górze wystąpi podczas tegorocznej edycji Woodstocku. Zespół został zaproszony do grania poza eliminacjami. Kapela nagrywa też nową, szóstą płytę i chce ją wydać dzięki społecznościowej zbiórce.

Na Górze zamierza zaprezentować się na Woodstocku. Zespół został zaproszony do grania poza eliminacjami. Adam Kwiatkowski – jeden z wokalistów, cieszy się, że zauważył ich sam Jurek Owsiak – organizator największego w kraju festiwalu.

- Widział, że jest taki zespół Na górze, że rocka gramy, to nie chodzi, że wiesz, że trzeba pokazać ludziom, że jesteśmy dobrą kapelą, to nie chodzi, że my niepełnosprawni jesteśmy - mówi Adam Kwiatkowski, wokalista zespołu Na Górze.

Zespół tworzą m.in. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, borykający się z niepełnosprawnościami intelektualnymi, ale to nie przeszkadza im w podejmowaniu coraz trudniejszych społecznych tematów. Taka też będzie nowa płyta pod roboczym tytułem Szczerość.

- No Na Górze się coraz bardziej radykalizuje. Z każdą płytą mamy coraz ostrzejsze teksty. Jakoś tak nam się chce mówić, omawiać to co się dzieje i w naszym kraju i na świecie i ta płyta też będzie taka szczera, ostra - mówi Wojtek Retz, lider zespołu Na Górze.

Szóstą płytę zespół chce wydać dzięki społecznościowej zbiórce. Szczegóły na stronie internetowej Na Górze. Okładkę płyty zaprojektuje Marek Raczkowski. Płytę promuje teledysk “Polak Polakowi”.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group