Nastąpiły zmiany w zarządzie PRGOK

14.12.2017   Autor: Artur Maras
---

Zmiany w zarządzie PRGOK. Z funkcji zastępcy przewodniczącego zrezygnował dr Marek Goleń. Na jego miejsce wybrano Elżbietę Sieg z Zarządu Dróg i Zieleni w Pile. Zgromadzenie związku śmieciowego, zajęło się także sprawami bieżącymi.

- Oczywiście sprawy finansowe bo one dotyczą i tego roku, i przyszłego, i wieloletniej prognozy finansowej. W wszystkie uchwały były przyjęte jednomyślnie. Kolejne tematy to jest przygotowanie przyszłoroczne spraw związanych z funkcjonowaniem nowego regulaminu. Chcielibyśmy, żeby mieszkańcy mieli jak największe szanse na ułatwioną segregację, żeby być może zwiększyć częstotliwość wywozu tych elementów, ale to będzie dyskusja podczas spotkania w styczniu - relacjonuje Piotr Głowski, prezydent Piły, zastępca Przewodniczącego Zgromadzenia PRGOK.

W trakcie posiedzenia uzupełniono również skład zarządu PRGOK. Z funkcji zastępcy przewodniczącego zrezygnował dr Marek Goleń. Powodem jego decyzji jest chęć kontynuacji kariery naukowej.

Na jego miejsce, reprezentanci 14 gmin członkowskich, jednomyślnie poparli kandydaturę Elżbiety Sieg z Zarządu Dróg i Zieleni w Pile. Była ona wcześniej członkiem komisji rewizyjnej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group